تازه های جهان Secrets

تحقیقات پلیس مصر درباره قتل یک تاجر اسرائیلی-کانادایی در اسکندریه

نوشته شده توسط مجتبی آستانه ۱ بهمن ۱۴۰۱ مشاهده مطالب بیشتر تازه‌‌ترین ویدئوها

۱۴ طرز تهیه نوشیدنی خوشمزه و مجلسی شب یلدا ادامه مطلب

پاسخ جمهوری اسلامی به رژیم صهیونیستی در میان مدت به از بین رفتن نسبی بازدارندگی رژیم صهیونیستی، وقفه در پیشبرد پروژه عادی سازی، عملیاتی شدن پروژه وحدت میدان ها، گسترش روند مهاجرت معکوس در رژیم صهیونیستی و تسریع اخراج نتانیاهو منجر خواهد شد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷

کشورهای عضو گروه ۷ بلافاصله پس از حمله مسکو به اوکراین در سال ۲۰۲۲، حدود ۳۰۰ میلیارد دلار دارایی‌های مالی روسیه را مسدود کردند.

فناوری ایران نماینده مجلس: برخی اعضای کمیسیون طرح صیانت به‌دنبال تصویب این طرح هستند نوری باور دارد هدف طرح صیانت،‌ فیلترینگ است.

بنابر ارزیابی این پروژه که زیرمجموعه گروه «میان» است، هدف دولت در عدم توسعه پهنای باند خارجی، اجبار غیرمستقیم کاربران به استفاده read more از سکوهای داخلی همزمان با ایجاد برای محدودیت فیلترشکن‌هاست.

نامه عفو بین‌الملل به رئیسی؛ به «جنگ» با زنان برای تحمیل حجاب اجباری پایان دهید

روز جهانی غذا

این شرکت‌های بیمه آمریکایی می‌گویند مصادره نفت کشتی «ادونتِج سوئیت» توسط ایران مشمول پرداخت خسارت نمی‌شود.

برخی از معروف‌ترین غذاهای فرانسوی که به عنوان خوشمزه ترین و معروف‌ ترین غذاهای دنیا مشهورند عبارتند از:

۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) روز جهانی غذا است. مادرها همیشه خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا را درست می‌کنند و البته ایران یکی از خوشمزه‌ترین کشورها در زمینه غذاست، این را همه ما می‌دانیم. اما اگر یک روز قصد سفر به خارج از کشور را داشتید و می‌خواستید به جای غذاهای مامان‌پز خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا را هم امتحان و مزه کنید بد نیست یک لیست از غذاهای ۲۰ کشور دنیا را داشته باشید که در زمینه غذا و آشپزی به عنوان ۲۰ کشور برتر دنیا مشهورند.

شرکت‌های بیمه می‌گویند حاضر به پرداخت خسارت ۵۷ میلیون دلاری به نفتکش حامل نفت شرکت «شِورون» آمریکا که پارسال توسط جمهوری اسلامی توقیف شده بود، نیستند.

منابع لبنانی می‌گویند بر اثر حملات اسرائیل که از نیمه دوم مهرماه آغاز شد، تاکنون بیش از ۲۵۰ شبه نظامی حزب‌الله لبنان و دست کم ۷۵ غیرنظامی کشته شده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *